Hledáme front-end specialistu

Zdravíme Tě,

jsme finská IT firma a píšeme software pro náročné klienty. Hledáme šikovného kodéra na part time nebo full time. Pokud zrovna nemáš do čeho kopnout, čti dál.

Šijeme software na míru, ale ne horkou jehlou.
Našimi klienty jsou výrobci v oblasti průmyslu, energetiky nebo zdravotnictví. Naší dlouhodobou strategií je vývoj nerozbitných softwarů, na které je spoleh za každého počasí. Máme před sebou kopec práce, takže každá další síla v týmu je vítaná.

Píšeme hlavně v PHPéčku, takže základní znalost tohoto jazyka je velkou výhodou. Nicméně očekáváme od Tebe především znalost HTML, CSS a LESS/SASS. Práce s GITem a jQuery by Ti neměla dělat problém a pokud navíc ovládáš automatizační nástroje CI&CD včetně automatizovaného testování, značka ideál. Žádný učenec ale z nebe nespadl, takže se nenech odradit. Za běhu Tě všechno naučíme. Pracujeme na krátkodobých i dlouhodobých projektech. Například teď vytváříme individuální webový informační systém pro polygrafickou výrobu a zároveň vyvíjíme vlastní CMS. Nuda tu rozhodně není!

Sídlíme přímo na Svoboďáku, takže tu máš vše, co k životu potřebuješ.

To by šlo, ne? Pojďme si dát kávu!

Maximální velikost nahraného souboru je 5 MB.

Scanfore Int., a.s.

Bankovní spojení: 1027359325/6100
IČ: 04306040
DIČ: CZ04306040
Společnost vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20859

Sídlo společnosti

náměstí Svobody 702/9
602 00 Brno

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací