Hledáme PHP vývojáře

Zdravíme Tě,

jsme finská IT firma a píšeme software pro náročné klienty. Hledáme zapáleného PHP vývojáře, který si rád hraje a vymýšlí vlastní cesty. Jsi to Ty? Čti dál.

Šijeme software na míru, ale ne horkou jehlou.
Našimi klienty jsou výrobci v oblasti průmyslu, energetiky nebo zdravotnictví. Naší dlouhodobou strategií je vývoj nerozbitných softwarů, na které je spoleh za každého počasí.

Inovace se neštítíme a to samé očekáváme i od Tebe.
Pro vývoj našich produktů používáme ty nejnovější technologie (PHP 5.6 - 7.1, Nette 2.2 - 2.4, Doctrine 2 aj.) Počítáme s tím, že máš zkušenosti s objektovými databázemi, nebo návrhem (REST) API. Schopnost práce s GITem bereme jako samozřejmost. Znalost AWS, RabbitMQ, Redis, Memcache, PostgreSQL jsou body k dobru. No a pokud máš povědomí o domain driven designu a navíc ovládáš automatizační nástroje (CI&CD včetně automatizovaného testování), značka ideál.

Pracujeme na krátkodobých i dlouhodobých projektech. Například teď vytváříme individuální webový informační systém pro polygrafickou výrobu a zároveň vyvíjíme vlastní CMS. Nuda tu rozhodně není!

Sídlíme přímo na Svoboďáku, takže tu máš vše, co k životu potřebuješ.

To by šlo, ne? Pojďme si dát kávu!

Maximální velikost nahraného souboru je 5 MB.

Scanfore Int., a.s.

Bankovní spojení: 1027359325/6100
IČ: 04306040
DIČ: CZ04306040
Společnost vedená u Městského soudu v Praze, oddíl B, vložka 20859

Sídlo společnosti

náměstí Svobody 702/9
602 00 Brno

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací